Slike SENCOR Правосмукалка SVC 190B
Slike SENCOR Правосмукалка SVC 190B

SENCOR Правосмукалка SVC 190B

АНАНАС ШОП
1.999ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Боја: црна
Непрекинато работење: 15 мин
За суво и мокро усисување
Филтер што може да се мие
Индикатор за светло за полнење
База за полнење со адаптер (опција за монтирање на ѕид)
NiMH батерија 7.2V (6x 1400 mAh)
Ниво на бучава 80 dB
Влезна моќност 45 W
Димензии (д x д x в): 380 x 100 x 122 mm

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
JGZ0IKDZXV

EAN /   код

EAN /   код
ANF65PHABW
1.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Боја: црна
Непрекинато работење: 15 мин
За суво и мокро усисување
Филтер што може да се мие
Индикатор за светло за полнење
База за полнење со адаптер (опција за монтирање на ѕид)
NiMH батерија 7.2V (6x 1400 mAh)
Ниво на бучава 80 dB
Влезна моќност 45 W
Димензии (д x д x в): 380 x 100 x 122 mm

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
JGZ0IKDZXV

EAN /   код

EAN /   код
ANF65PHABW

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.