Slike SENCOR Правосмукалка SVC 45RD-EUE3
Slike SENCOR Правосмукалка SVC 45RD-EUE3

SENCOR Правосмукалка SVC 45RD-EUE3

АНАНАС ШОП
3.340ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

Правосмукалка со црвена боја
Моќност на моторот 850 W високо ефикасен ЕКО мотор
Моќ на усисавање 230 W
Ниво на бучавост <80 dB
Капацитет на кесата за отпад 1,5 l
5 нивоа на филтрирање
Тежина: 3,6 кг
Должина на кабел 5 m (радиус на работење 7.5 m)
Заштита од прегревање
Папуча за усисавање
Додатоци за ќош и пајажина
Автоматско вовлекување на кабелот
Силиконски тркала

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
3GZ0I574XY

EAN /   код

EAN /   код
ANK55PH4HC
3.340ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Правосмукалка со црвена боја
Моќност на моторот 850 W високо ефикасен ЕКО мотор
Моќ на усисавање 230 W
Ниво на бучавост <80 dB
Капацитет на кесата за отпад 1,5 l
5 нивоа на филтрирање
Тежина: 3,6 кг
Должина на кабел 5 m (радиус на работење 7.5 m)
Заштита од прегревање
Папуча за усисавање
Додатоци за ќош и пајажина
Автоматско вовлекување на кабелот
Силиконски тркала

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
3GZ0I574XY

EAN /   код

EAN /   код
ANK55PH4HC

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.