Slike SENCOR Правосмукалка SVC 52GR-EUE3
Slike SENCOR Правосмукалка SVC 52GR-EUE3
Slike SENCOR Правосмукалка SVC 52GR-EUE3
Slike SENCOR Правосмукалка SVC 52GR-EUE3
Slike SENCOR Правосмукалка SVC 52GR-EUE3
Slike SENCOR Правосмукалка SVC 52GR-EUE3
Slike SENCOR Правосмукалка SVC 52GR-EUE3
Slike SENCOR Правосмукалка SVC 52GR-EUE3

SENCOR Правосмукалка SVC 52GR-EUE3

АНАНАС ШОП
3.199ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

700 W високо ефикасен ECO мотор
Енергетска класа: A
Бучност: 76 dB(A)
Челична телескопска цевка
Термостат за заштита од прегревање
5 степени на филтрација
Должина на кабел 5m (ефективен радиус 7.5m)
Гумирани тркалца за заштита на подот
Додатоци
Хартиени кеси
Капацитет на кесите: 1.5 l
Димензии (Д×Ш×В): 345×255×210 mm
Тежина: 3.6 kg

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
VHZ0IEIZHG

EAN /   код

EAN /   код
ANC45PHUUN
3.199ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

700 W високо ефикасен ECO мотор
Енергетска класа: A
Бучност: 76 dB(A)
Челична телескопска цевка
Термостат за заштита од прегревање
5 степени на филтрација
Должина на кабел 5m (ефективен радиус 7.5m)
Гумирани тркалца за заштита на подот
Додатоци
Хартиени кеси
Капацитет на кесите: 1.5 l
Димензии (Д×Ш×В): 345×255×210 mm
Тежина: 3.6 kg

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
VHZ0IEIZHG

EAN /   код

EAN /   код
ANC45PHUUN

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.