Slike SENCOR Правосмукалка SVC 52WH-EUE3
Slike SENCOR Правосмукалка SVC 52WH-EUE3
Slike SENCOR Правосмукалка SVC 52WH-EUE3
Slike SENCOR Правосмукалка SVC 52WH-EUE3
Slike SENCOR Правосмукалка SVC 52WH-EUE3
Slike SENCOR Правосмукалка SVC 52WH-EUE3
Slike SENCOR Правосмукалка SVC 52WH-EUE3
Slike SENCOR Правосмукалка SVC 52WH-EUE3

SENCOR Правосмукалка SVC 52WH-EUE3

АНАНАС ШОП
2.999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

700 W високо ефикасен ECO мотор
Енергетска класа: A
Бучност: 76 dB(A)
Челична телескопска цевка
Термостат за заштита од прегревање
5 степени на филтрација
Должина на кабел 5m (ефективен радиус 7.5m)
Гумирани тркалца за заштита на подот
Додатоци
Хартиени кеси
Капацитет на кесите: 1.5 l
Димензии (Д×Ш×В): 345×255×210 mm
Тежина: 3.6 kg

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
VKZ0IS8305

EAN /   код

EAN /   код
ANR45PHFYH
2.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

700 W високо ефикасен ECO мотор
Енергетска класа: A
Бучност: 76 dB(A)
Челична телескопска цевка
Термостат за заштита од прегревање
5 степени на филтрација
Должина на кабел 5m (ефективен радиус 7.5m)
Гумирани тркалца за заштита на подот
Додатоци
Хартиени кеси
Капацитет на кесите: 1.5 l
Димензии (Д×Ш×В): 345×255×210 mm
Тежина: 3.6 kg

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
VKZ0IS8305

EAN /   код

EAN /   код
ANR45PHFYH

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.