Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4110WH
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4110WH

SENCOR Рачен пасатор SHB 4110WH

АНАНАС ШОП
1.310ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Моќност 400 W
Тивка работа на моторот
2 брзини
Егрономска рачка
Челично сечило
Сад за миксирање со мерки, капацитет 500 мл
Боја - бела
Тежина - 0,9 kg

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
D3NHGRMJD5

EAN /   код

EAN /   код
ANLEC6GQEM
1.310ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Моќност 400 W
Тивка работа на моторот
2 брзини
Егрономска рачка
Челично сечило
Сад за миксирање со мерки, капацитет 500 мл
Боја - бела
Тежина - 0,9 kg

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
D3NHGRMJD5

EAN /   код

EAN /   код
ANLEC6GQEM
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.