Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3
Slike SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3

SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3

АНАНАС ШОП
2.540ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

2 брзини - Standard и TURBO
Две сечила од медицински челик
Моќност 600 W
700 ml чаша со капак
500 ml сецко
Маталка

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Бела

Моќ

Моќ
600 W

Карактеристики

Капацитет на сад
0.7 L
Број на брзини
2
Едноставно чистење
Да
Сечила од нерѓосувачки челик
Да
Турбо
Не

Ананас ID

Шифра на производот
S6NHG15ZFV

EAN /   код

EAN /   код
ANTCC6G2KL
2.540ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

2 брзини - Standard и TURBO
Две сечила од медицински челик
Моќност 600 W
700 ml чаша со капак
500 ml сецко
Маталка

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Бела

Моќ

Моќ
600 W

Карактеристики

Капацитет на сад
0.7 L
Број на брзини
2
Едноставно чистење
Да
Сечила од нерѓосувачки челик
Да
Турбо
Не

Ананас ID

Шифра на производот
S6NHG15ZFV

EAN /   код

EAN /   код
ANTCC6G2KL

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.