Slike SENCOR Решо SCP 1504BK-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 1504BK-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 1504BK-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 1504BK-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 1504BK-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 1504BK-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 1504BK-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 1504BK-EUE4

SENCOR Решо SCP 1504BK-EUE4

АНАНАС ШОП
1.790ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

• Боја: црна
• 1 грејна плоча 18 cm
• Индикаторно светло
• Должина на кабел 0.8 m
• Термостат
• Димензии (width x depth x height): 247 x 283 x 81 mm
• Моќност 1500 W
• Заштита од прегревање
• Тежина 2,3 kg
• Антилизгачки ногарки

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Црна
Моќ
1500 W
Број на рингли / грејни зони
1 zona(-e)
Плоча/и што се одвојуваат
Не
Индикаторско светло
Да
Прозорец за гледање
Да
Едноставно чистење
Да
Вградени екрани
Не
Прилагодлив термостат
Да

Ананас ID

Шифра на производот
8SH3GAYDHJ

EAN /   код

EAN /   код
ANK05UF7P7
1.790ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Боја: црна
• 1 грејна плоча 18 cm
• Индикаторно светло
• Должина на кабел 0.8 m
• Термостат
• Димензии (width x depth x height): 247 x 283 x 81 mm
• Моќност 1500 W
• Заштита од прегревање
• Тежина 2,3 kg
• Антилизгачки ногарки

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Црна
Моќ
1500 W
Број на рингли / грејни зони
1 zona(-e)
Плоча/и што се одвојуваат
Не
Индикаторско светло
Да
Прозорец за гледање
Да
Едноставно чистење
Да
Вградени екрани
Не
Прилагодлив термостат
Да

Ананас ID

Шифра на производот
8SH3GAYDHJ

EAN /   код

EAN /   код
ANK05UF7P7

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.