Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK
Slike SENCOR Решо SCP 1763BK

SENCOR Решо SCP 1763BK

АНАНАС ШОП
2.490ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

• Стаклокерамичка плоча со дијаметар од 19 cm
• Моќност: 1,200 W
• Лесно за чистење и одржување благодарејќи на мазната површина
• Индикаторско светло за вклучена
• Плочата е компатабилна со сите видови на тави и садови
• Димензии (width × depth × height): 300 × 290 × 75 mm
• Тежина: 1.4 kg
• Волтажа: 220 – 240 V ~ 50/60 Hz
• Должина на кабел: 90 cm
• Метална надворешност
• Боја црна
• Лесна контрола на температура и копче на вртење

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Црна
Основен материјал
метал
Моќ
1200 W
Број на рингли / грејни зони
1 zona(-e)
Плоча/и што се одвојуваат
Не
Индикаторско светло
Да
Прозорец за гледање
Да
Едноставно чистење
Да
Вградени екрани
Не
Прилагодлив термостат
Да

Ананас ID

Шифра на производот
UIH3G9H574

EAN /   код

EAN /   код
ANB15UFXAU
2.490ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Стаклокерамичка плоча со дијаметар од 19 cm
• Моќност: 1,200 W
• Лесно за чистење и одржување благодарејќи на мазната површина
• Индикаторско светло за вклучена
• Плочата е компатабилна со сите видови на тави и садови
• Димензии (width × depth × height): 300 × 290 × 75 mm
• Тежина: 1.4 kg
• Волтажа: 220 – 240 V ~ 50/60 Hz
• Должина на кабел: 90 cm
• Метална надворешност
• Боја црна
• Лесна контрола на температура и копче на вртење

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Црна
Основен материјал
метал
Моќ
1200 W
Број на рингли / грејни зони
1 zona(-e)
Плоча/и што се одвојуваат
Не
Индикаторско светло
Да
Прозорец за гледање
Да
Едноставно чистење
Да
Вградени екрани
Не
Прилагодлив термостат
Да

Ананас ID

Шифра на производот
UIH3G9H574

EAN /   код

EAN /   код
ANB15UFXAU

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.