Slike SENCOR Решо SCP 2253WH-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 2253WH-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 2253WH-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 2253WH-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 2253WH-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 2253WH-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 2253WH-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 2253WH-EUE4

SENCOR Решо SCP 2253WH-EUE4

АНАНАС ШОП
2.950ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• Решо со две грејни плочи
• Боја-бела
• 1 грејна плоча со ᴓ 18.5см
• 1 грејна плоча со ᴓ 15.5см
• 2 термостати
• 2 индикаторни светла
• 2 термо осигурувачи
• Должина на кабел 0.8 m
• Димензии (width x depth x height): 480 x 280 x 82 mm
• Работи на напон од: 230 V, 50 Hz
• Моќност од : 2,500 W
• Тежина 4.0 kg

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
2500 W
Број на рингли / грејни зони
2 zona(-e)
Плоча/и што се одвојуваат
Не
Индикаторско светло
Да
Прозорец за гледање
Да
Едноставно чистење
Да
Вградени екрани
Не
Прилагодлив термостат
Да

Ананас ID

Шифра на производот
COH3G1JK5N

EAN /   код

EAN /   код
ANS05UFAN8
2.950ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Решо со две грејни плочи
• Боја-бела
• 1 грејна плоча со ᴓ 18.5см
• 1 грејна плоча со ᴓ 15.5см
• 2 термостати
• 2 индикаторни светла
• 2 термо осигурувачи
• Должина на кабел 0.8 m
• Димензии (width x depth x height): 480 x 280 x 82 mm
• Работи на напон од: 230 V, 50 Hz
• Моќност од : 2,500 W
• Тежина 4.0 kg

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
2500 W
Број на рингли / грејни зони
2 zona(-e)
Плоча/и што се одвојуваат
Не
Индикаторско светло
Да
Прозорец за гледање
Да
Едноставно чистење
Да
Вградени екрани
Не
Прилагодлив термостат
Да

Ананас ID

Шифра на производот
COH3G1JK5N

EAN /   код

EAN /   код
ANS05UFAN8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.