Slike SENCOR Решо SCP 2254BK-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 2254BK-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 2254BK-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 2254BK-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 2254BK-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 2254BK-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 2254BK-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 2254BK-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 2254BK-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 2254BK-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 2254BK-EUE4
Slike SENCOR Решо SCP 2254BK-EUE4

SENCOR Решо SCP 2254BK-EUE4

АНАНАС ШОП
2.950ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

• Решо со две грејни плочи
• Боја-црна
• 1 грејна плоча со ᴓ 18 см
• 1 грејна плоча со ᴓ 15 см
• 2 термостати
• 2 индикаторни светла
• 2 термо осигурувачи
• Работи на напон од: 230 V, 50 Hz
• Моќност од : 2,500 W
• Должина на кабел 0.8 m
• Димензии (width x depth x height): 480 x 280 x 82 mm
• Тежина 4.0 kg

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Црна
Моќ
2500 W
Број на рингли / грејни зони
2 zona(-e)
Плоча/и што се одвојуваат
Не
Индикаторско светло
Да
Прозорец за гледање
Да
Едноставно чистење
Да
Вградени екрани
Не
Прилагодлив термостат
Да

Ананас ID

Шифра на производот
VMH3GUW8S3

EAN /   код

EAN /   код
AN215UFKB6
2.950ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Решо со две грејни плочи
• Боја-црна
• 1 грејна плоча со ᴓ 18 см
• 1 грејна плоча со ᴓ 15 см
• 2 термостати
• 2 индикаторни светла
• 2 термо осигурувачи
• Работи на напон од: 230 V, 50 Hz
• Моќност од : 2,500 W
• Должина на кабел 0.8 m
• Димензии (width x depth x height): 480 x 280 x 82 mm
• Тежина 4.0 kg

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Црна
Моќ
2500 W
Број на рингли / грејни зони
2 zona(-e)
Плоча/и што се одвојуваат
Не
Индикаторско светло
Да
Прозорец за гледање
Да
Едноставно чистење
Да
Вградени екрани
Не
Прилагодлив термостат
Да

Ананас ID

Шифра на производот
VMH3GUW8S3

EAN /   код

EAN /   код
AN215UFKB6
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.