Slike SENCOR Сецко SCB 5100WH
Slike SENCOR Сецко SCB 5100WH

SENCOR Сецко SCB 5100WH

АНАНАС ШОП
2.100ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Боја: бела
Моќен за сечкање на месо, овошје, зеленчук и други видови на храна
Исто така погоден за подготовка на храна за бебиња
4 титаниумски ножеви за намалена оксидација
Голем стаклен сад (капацитет 1 000 ml) погоден за миење во машина за садови
Едноставно вметнете ги состојките и притиснете го копчето за да започнете со сечкање
Безбедносен прекинувач
Моќност: 500 W
Компактен и ергономски дизајн

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
IZMHG2Y5T1

EAN /   код

EAN /   код
AN7EC6GYVZ
2.100ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Боја: бела
Моќен за сечкање на месо, овошје, зеленчук и други видови на храна
Исто така погоден за подготовка на храна за бебиња
4 титаниумски ножеви за намалена оксидација
Голем стаклен сад (капацитет 1 000 ml) погоден за миење во машина за садови
Едноставно вметнете ги состојките и притиснете го копчето за да започнете со сечкање
Безбедносен прекинувач
Моќност: 500 W
Компактен и ергономски дизајн

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
IZMHG2Y5T1

EAN /   код

EAN /   код
AN7EC6GYVZ

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.