Slike SENCOR Сецко SHB 4310
Slike SENCOR Сецко SHB 4310

SENCOR Сецко SHB 4310

АНАНАС ШОП
1.725ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Боја: бела
Моќност на моторот (max): 300 W
Капацитет на садот за сечкање: 650 ml
Универзален нож од инокс
Моментално вклучување
Многу брзо и прецизно сецкање и дробење
Погоден за месо, сирење,зеленчук
Силиконска нелизгачка основа

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
TTEOGNV3IB

EAN /   код

EAN /   код
AN2DC6GQNS
1.725ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Боја: бела
Моќност на моторот (max): 300 W
Капацитет на садот за сечкање: 650 ml
Универзален нож од инокс
Моментално вклучување
Многу брзо и прецизно сецкање и дробење
Погоден за месо, сирење,зеленчук
Силиконска нелизгачка основа

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
TTEOGNV3IB

EAN /   код

EAN /   код
AN2DC6GQNS

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.