Slike SENCOR Скара SBG 106 BK
Slike SENCOR Скара SBG 106 BK

SENCOR Скара SBG 106 BK

АНАНАС ШОП
3.999ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Боја: црна
Моќност на грејачот: 2300 W
Едноставно печење
Скара за здраво печење со малку маснотии
Содржи и сад за маснотии 350 мл
Идеална за готвење на риба, месо и зеленчук
Две површини за работа (мазна и ребраста)
Прилагодлив термостат од 100ºC-220ºC
Заштита од прегрејување: 1м
Димензии на плотна (47 x 31 cm)
Димензии на скарата (ширина х длабочина х височина): 654 x 344 x 83 mm

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
MTH3GYZA7P

EAN /   код

EAN /   код
AN0FYIJXEG
3.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Боја: црна
Моќност на грејачот: 2300 W
Едноставно печење
Скара за здраво печење со малку маснотии
Содржи и сад за маснотии 350 мл
Идеална за готвење на риба, месо и зеленчук
Две површини за работа (мазна и ребраста)
Прилагодлив термостат од 100ºC-220ºC
Заштита од прегрејување: 1м
Димензии на плотна (47 x 31 cm)
Димензии на скарата (ширина х длабочина х височина): 654 x 344 x 83 mm

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
MTH3GYZA7P

EAN /   код

EAN /   код
AN0FYIJXEG
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.