Slike SENCOR Термобокал SWK 1785BK
Slike SENCOR Термобокал SWK 1785BK

SENCOR Термобокал SWK 1785BK

АНАНАС ШОП
1.330ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет 1.7 l
- Филтер за нечистотии и каменец
- Внатрешно ЛЕД светло
- Дно од челик со покриен греач
- Моќ 2200W

Спецификации

Бренд
Sencor

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
X9CNFB2GZM

EAN /   код

EAN /   код
ANRFK5FFN0
1.330ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет 1.7 l
- Филтер за нечистотии и каменец
- Внатрешно ЛЕД светло
- Дно од челик со покриен греач
- Моќ 2200W

Спецификации

Бренд
Sencor

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
X9CNFB2GZM

EAN /   код

EAN /   код
ANRFK5FFN0

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.