Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH
Slike SENCOR Тостер STS 2606WH

SENCOR Тостер STS 2606WH

АНАНАС ШОП
1.330ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• 2 отвора за две лепчиња
• Три во едно функции:
- загревање (со индикаторско светло)
- нагло прекинување на оерацијата пред завршување на времето
- одмрзнување на пецива (со индикаторско светло)
• Тајмер – 7 нивоа на печење
• Автоматско исфрлање на лепчето и гасење по завршување на операцијата
• Автоматско центрирање на печењето
• Функција за високо подигање за помали парчиња леб
• Сад за трошки за полесно чистење
• Anti-slip ногарки
• Должина на кабел: 85 cm
• Моќност: 750 W
• Димензии (Ш x Д x В): 259 x 154 x 177 mm
• Тежина: 0.89 kg
• Напон: 220–240V, 50/60Hz

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
750 W
Број на рингли / грејни зони
2 zona(-e)
Плоча/и што се одвојуваат
Не
Индикаторско светло
Да
Прозорец за гледање
Да
Едноставно чистење
Да
Вградени екрани
Не
Прилагодлив термостат
Да
Број на колачи
2 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
3UH3GKEF34

EAN /   код

EAN /   код
ANMEYIJ0J1
1.330ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• 2 отвора за две лепчиња
• Три во едно функции:
- загревање (со индикаторско светло)
- нагло прекинување на оерацијата пред завршување на времето
- одмрзнување на пецива (со индикаторско светло)
• Тајмер – 7 нивоа на печење
• Автоматско исфрлање на лепчето и гасење по завршување на операцијата
• Автоматско центрирање на печењето
• Функција за високо подигање за помали парчиња леб
• Сад за трошки за полесно чистење
• Anti-slip ногарки
• Должина на кабел: 85 cm
• Моќност: 750 W
• Димензии (Ш x Д x В): 259 x 154 x 177 mm
• Тежина: 0.89 kg
• Напон: 220–240V, 50/60Hz

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
750 W
Број на рингли / грејни зони
2 zona(-e)
Плоча/и што се одвојуваат
Не
Индикаторско светло
Да
Прозорец за гледање
Да
Едноставно чистење
Да
Вградени екрани
Не
Прилагодлив термостат
Да
Број на колачи
2 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
3UH3GKEF34

EAN /   код

EAN /   код
ANMEYIJ0J1

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.