Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK
Slike SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK

SENCOR Vita Fryer SFR 3130BK

АНАНАС ШОП
6.770ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

• Дисплеј
• Тајмер
• Боја Црна
• Волумен 3,5 l
• Моќност: 1300 W
• Подготвен за употреба за 3 минути
• Филтер за чад од масло
• Тајмер од 60 минути со аларм
• Опсег на контрола на температурата 60°C - 200°C
• Систем за пржење без масло
- Поздрава алтернатива на традиционалните методи на пржење
- Нема повеќе изгорено масло
- Помалку мириси
• Технологија за циркулација на воздух со голема брзина
• Отстранлива нелеплива основа за корпа за пржење за лесно чистење
• Ладна за допир
• Автоматско исклучување

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Црна
Моќ
1300 W
Број на рингли / грејни зони
1 zona(-e)
Капацитети
3.5 L
Плоча/и што се одвојуваат
Да
Индикаторско светло
Да
Прозорец за гледање
Не
Едноставно чистење
Да
Вградени екрани
Не
Прилагодлив термостат
Да

Ананас ID

Шифра на производот
5MH3GOZTXT

EAN /   код

EAN /   код
ANO25UFRA7
6.770ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Дисплеј
• Тајмер
• Боја Црна
• Волумен 3,5 l
• Моќност: 1300 W
• Подготвен за употреба за 3 минути
• Филтер за чад од масло
• Тајмер од 60 минути со аларм
• Опсег на контрола на температурата 60°C - 200°C
• Систем за пржење без масло
- Поздрава алтернатива на традиционалните методи на пржење
- Нема повеќе изгорено масло
- Помалку мириси
• Технологија за циркулација на воздух со голема брзина
• Отстранлива нелеплива основа за корпа за пржење за лесно чистење
• Ладна за допир
• Автоматско исклучување

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Црна
Моќ
1300 W
Број на рингли / грејни зони
1 zona(-e)
Капацитети
3.5 L
Плоча/и што се одвојуваат
Да
Индикаторско светло
Да
Прозорец за гледање
Не
Едноставно чистење
Да
Вградени екрани
Не
Прилагодлив термостат
Да

Ананас ID

Шифра на производот
5MH3GOZTXT

EAN /   код

EAN /   код
ANO25UFRA7

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.