Selected image for Сет 2 Пара Шпилкозни И Капче Wild Little One

Сет 2 Пара Шпилкозни И Капче Wild Little One

Muppet Kids
1.090ДЕН

Боја:Светло кафена

Големина

Опис на производот

Опис на производот :
Достапно во 3 бои :
Зелена
Кафеава
Сина
Комплетот се состои од :
Шпикозни во 2 различни дезени
2 капчиња
Се откопчуваат со нитни целосно на преднагта страна
Изработен од пријатен мек и удобен материјали
100% памук
Се пери на 30°С

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафена
Пол
Унисекс
Сезоната
Пролет
Големина
0-1

Ананас ID

Шифра на производот
6RM3HZXBIV

EAN /   код

EAN /   код
44029366730989
1.090ДЕН

Опис на производот

Опис на производот :
Достапно во 3 бои :
Зелена
Кафеава
Сина
Комплетот се состои од :
Шпикозни во 2 различни дезени
2 капчиња
Се откопчуваат со нитни целосно на преднагта страна
Изработен од пријатен мек и удобен материјали
100% памук
Се пери на 30°С

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафена
Пол
Унисекс
Сезоната
Пролет
Големина
0-1

Ананас ID

Шифра на производот
6RM3HZXBIV

EAN /   код

EAN /   код
44029366730989
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.