Slike Сет Александрија бело вино + Александрија црвено вино + чаша гратис
Ново
Slike Сет Александрија бело вино + Александрија црвено вино + чаша гратис
Ново

Сет Александрија бело вино + Александрија црвено вино + чаша гратис

АНАНАС ШОП
595 ДЕНЗаштеда 60 ДЕН
536ДЕН
Понудата важи од 05/12/2023 до 03/01/2024

Информации за испорака

Опис на производот

ALEXANDRIA (БЕЛО)
Полусуво бело вино со зеленикаво-жолта боја, карактеристичен мирис на мед и свежина од цитрусно овошни ароми, комплексен цветен вкус со карактеристичен сладникав последователен вкус.

Tikvesh Вино Александрија црвена 0.75l
Суво вино со темно црвена боја.

Спецификации

Бренд
TIKVEŠ

Ананас ID

Шифра на производот
P81F25MR2O

EAN /   код

EAN /   код
5310008007761
595 ДЕНЗаштеда 60 ДЕН
536ДЕН
Понудата важи од 05/12/2023 до 03/01/2024

Информации за испорака

Опис на производот

ALEXANDRIA (БЕЛО)
Полусуво бело вино со зеленикаво-жолта боја, карактеристичен мирис на мед и свежина од цитрусно овошни ароми, комплексен цветен вкус со карактеристичен сладникав последователен вкус.

Tikvesh Вино Александрија црвена 0.75l
Суво вино со темно црвена боја.

Спецификации

Бренд
TIKVEŠ

Ананас ID

Шифра на производот
P81F25MR2O

EAN /   код

EAN /   код
5310008007761
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.