Selected image for Сет Боди, Здолниште И Трака

Сет Боди, Здолниште И Трака

Muppet Kids
650ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

 • ​​​​​​Комплетот содржи:
 • Сукња од тул
 • Боди на кратки ракави со апликација
 • Се откопчува со нитни на долниот дел
 • Стегач за на глава
 • Мек, лесен и пријатен материјал
 • Се перe на 30°C
 • 150°C максимална температура на пеглање

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Сезоната
Лето
Големина
9-12

Ананас ID

Шифра на производот
DBN3HQ96PR

EAN /   код

EAN /   код
42388845592813
650ДЕН

Опис на производот

 • ​​​​​​Комплетот содржи:
 • Сукња од тул
 • Боди на кратки ракави со апликација
 • Се откопчува со нитни на долниот дел
 • Стегач за на глава
 • Мек, лесен и пријатен материјал
 • Се перe на 30°C
 • 150°C максимална температура на пеглање

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Сезоната
Лето
Големина
9-12

Ананас ID

Шифра на производот
DBN3HQ96PR

EAN /   код

EAN /   код
42388845592813
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.