Slike Сет ѕверови 6/1
Slike Сет ѕверови 6/1

Сет ѕверови 6/1

Loco Croco
320ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• За малите истражувачи кои се заинтересирани за животните во дивата природа.
• Поседуват реалистични детали кои што ги прават слични како вистинските ѕверови.
• Изработени се од безбедни гумени материјали кои се флексибилни и издржливи.
• Производот е наменет за деца над 3 години.
• Димензии на производот: 11х6 cm.
• Димензии на пакувањето: 18×33 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
Z7QM6IFGQE

EAN /   код

EAN /   код
ANEHQ324JS
320ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• За малите истражувачи кои се заинтересирани за животните во дивата природа.
• Поседуват реалистични детали кои што ги прават слични како вистинските ѕверови.
• Изработени се од безбедни гумени материјали кои се флексибилни и издржливи.
• Производот е наменет за деца над 3 години.
• Димензии на производот: 11х6 cm.
• Димензии на пакувањето: 18×33 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
Z7QM6IFGQE

EAN /   код

EAN /   код
ANEHQ324JS
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.