Selected image for Сет Фустанче Со Тул И Јакна Лебед

Сет Фустанче Со Тул И Јакна Лебед

Muppet Kids
1.850ДЕН

Боја:Крем

Големина

Опис на производот

Опис на производот:
Комплетот содржи:
Долга јакна внатрешно поставена, со дезен
Фустанче со кратки ракави со тул и дезен
Мек, лесен и комфорен материјал
Се пери на 30°C
110°C максимална температура на пеглање

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Женски
Сезоната
Лето
Големина
3-4

Ананас ID

Шифра на производот
HUN3HZEJJK

EAN /   код

EAN /   код
44025663619309
1.850ДЕН

Опис на производот

Опис на производот:
Комплетот содржи:
Долга јакна внатрешно поставена, со дезен
Фустанче со кратки ракави со тул и дезен
Мек, лесен и комфорен материјал
Се пери на 30°C
110°C максимална температура на пеглање

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Женски
Сезоната
Лето
Големина
3-4

Ананас ID

Шифра на производот
HUN3HZEJJK

EAN /   код

EAN /   код
44025663619309
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.