Selected image for Сет коцки геометри 72пар

Сет коцки геометри 72пар

Loco Croco
700ДЕН

Опис на производот

• Дизајнирани се за лесно склопување и расклопување.
• Обезбедува забава и креативност кај децата.
• Може да се користи како средство за изучување на различни геометриски форми, бои и стимулација на развојот на детето.
• Производот е наменет за деца над 3 години и е изработен од пластика која е прилагодена за детска употреба.
• Димензии на производот: 33x25x8 cm.
• Димензии на пакувањето: 40x29x5 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.66 kg

Ананас ID

Шифра на производот
SUOM6K83ZI

EAN /   код

EAN /   код
ANSJQ32Z29
700ДЕН

Опис на производот

• Дизајнирани се за лесно склопување и расклопување.
• Обезбедува забава и креативност кај децата.
• Може да се користи како средство за изучување на различни геометриски форми, бои и стимулација на развојот на детето.
• Производот е наменет за деца над 3 години и е изработен од пластика која е прилагодена за детска употреба.
• Димензии на производот: 33x25x8 cm.
• Димензии на пакувањето: 40x29x5 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.66 kg

Ананас ID

Шифра на производот
SUOM6K83ZI

EAN /   код

EAN /   код
ANSJQ32Z29
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.