Selected image for Сет Кратки Панталонии Фустанче На Прерамки И Стегач

Сет Кратки Панталонии Фустанче На Прерамки И Стегач

Muppet Kids
650ДЕН

Боја:Виолетова

Големина

Опис на производот

Опис на производот:
Комплетот е достапен во две бои:
Зелена
Виолетова
Комплетот се состои од:
Фустанче на прерамки
Кратки панталони
Стегач во ист дезен
Ластик на горниот дел кај прерамките и на струкот на гаќичките
Мек, лесен и комфорен материјал
Изработени од 100% памук
Се пери на 30°C
150°C максимална температура

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова
Пол
Женски
Сезоната
Лето
Големина
12-18

Ананас ID

Шифра на производот
XUM3HUHYIL

EAN /   код

EAN /   код
42388819968237
650ДЕН

Опис на производот

Опис на производот:
Комплетот е достапен во две бои:
Зелена
Виолетова
Комплетот се состои од:
Фустанче на прерамки
Кратки панталони
Стегач во ист дезен
Ластик на горниот дел кај прерамките и на струкот на гаќичките
Мек, лесен и комфорен материјал
Изработени од 100% памук
Се пери на 30°C
150°C максимална температура

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова
Пол
Женски
Сезоната
Лето
Големина
12-18

Ананас ID

Шифра на производот
XUM3HUHYIL

EAN /   код

EAN /   код
42388819968237
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.