Selected image for Сет лажици 44932 ек151-43

Сет лажици 44932 ек151-43

Хомакс
385ДЕН

Боја:Сребрена

Опис на производот

Сет лажици 44932 ек151-43

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
P6Y76J8L98

EAN /   код

EAN /   код
ANEUXB63TW
385ДЕН

Опис на производот

Сет лажици 44932 ек151-43

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
P6Y76J8L98

EAN /   код

EAN /   код
ANEUXB63TW
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.