Selected image for Сет Лажичка И Вилушка Пластични Црвени

Сет Лажичка И Вилушка Пластични Црвени

Loco Croco
110ДЕН

Боја:Црвена

Опис на производот

Сет лажичка и вилушка пластични црвени
• Сетот е наменет за самостојно и независно учење на процесот на исхрана.
• Заоблените рабови не ги иритираат чувствителните непца и спречуваат исеченици.
• Приборот за јадење вклучува лажица и вилушка.
• Сетот е безбеден и лесен за употреба.
• Наменети за бебиња над 6 месеци.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс
Возраст
6+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
LK4ORKYJWR

EAN /   код

EAN /   код
ANJVYVCAR7
110ДЕН

Опис на производот

Сет лажичка и вилушка пластични црвени
• Сетот е наменет за самостојно и независно учење на процесот на исхрана.
• Заоблените рабови не ги иритираат чувствителните непца и спречуваат исеченици.
• Приборот за јадење вклучува лажица и вилушка.
• Сетот е безбеден и лесен за употреба.
• Наменети за бебиња над 6 месеци.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс
Возраст
6+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
LK4ORKYJWR

EAN /   код

EAN /   код
ANJVYVCAR7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.