Selected image for Сет Лигавчиња За Една Употреба 20 Парчиња

Сет Лигавчиња За Една Употреба 20 Парчиња

Loco Croco
300ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

СЕТ ЛИГАВЧИЊА ЗА ЕДНА УПОТРЕБА 20 ПАРЧИЊА
• Може да се користи од 0-4 години. Горниот дел е обложен со материјал што може да се отстрани со патент и може да се пере. Откако бебето ќе почне да седи горниот дел се отстранува и може да се користи како седиште до 4 годишна возраст. Ергономски и практичен производ.
• Димензии на производот: 55x52x20cm.
• Димензии на пакувањето: 56x53x21cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 55x52x20cm
Возраст
0-4 години

Ананас ID

Шифра на производот
TP7ORDISAQ

EAN /   код

EAN /   код
AN56YVCIF2
300ДЕН

Опис на производот

СЕТ ЛИГАВЧИЊА ЗА ЕДНА УПОТРЕБА 20 ПАРЧИЊА
• Може да се користи од 0-4 години. Горниот дел е обложен со материјал што може да се отстрани со патент и може да се пере. Откако бебето ќе почне да седи горниот дел се отстранува и може да се користи како седиште до 4 годишна возраст. Ергономски и практичен производ.
• Димензии на производот: 55x52x20cm.
• Димензии на пакувањето: 56x53x21cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 55x52x20cm
Возраст
0-4 години

Ананас ID

Шифра на производот
TP7ORDISAQ

EAN /   код

EAN /   код
AN56YVCIF2
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.