Selected image for Сет Nice Day

Сет Nice Day

Muppet Kids
650 ДЕНЗаштеда 65 ДЕН
585ДЕН
Понудата важи од 10/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

Опис на производот :
Комплетот се состои од :

  • Маичка на ратки ракави- Nice day
  • Кратки панталони
     

Мек, пријатен, памучен материјал
Изработено од 100% памук

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки
Сезоната
Лето
Големина
9-12

Ананас ID

Шифра на производот
B7N3HI2GFV

EAN /   код

EAN /   код
42731409604845
650 ДЕНЗаштеда 65 ДЕН
585ДЕН
Понудата важи од 10/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

Опис на производот :
Комплетот се состои од :

  • Маичка на ратки ракави- Nice day
  • Кратки панталони
     

Мек, пријатен, памучен материјал
Изработено од 100% памук

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки
Сезоната
Лето
Големина
9-12

Ананас ID

Шифра на производот
B7N3HI2GFV

EAN /   код

EAN /   код
42731409604845
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.