Selected image for Сет Од 2 Бодиња Tongs

Сет Од 2 Бодиња Tongs

Muppet Kids
450 ДЕНЗаштеда 100 ДЕН
350ДЕН
Понудата важи од 02/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Тиркиз

Големина

Опис на производот

Опис на производот:
Достапно во 2 бои :
Тиркиз
Розова
Комплет од 2 различни бодиња
Со кратки ракави
На перамки се врзуваат на рамената
Со дезен
Изработени се од пријатен и лесен материјал
Се пери на 30°C
150°C максимална температура на пеглање.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Тиркиз
Пол
Женски
Сезоната
Лето
Големина
3-6

Ананас ID

Шифра на производот
QQM3HFJ5XX

EAN /   код

EAN /   код
44007191019757
450 ДЕНЗаштеда 100 ДЕН
350ДЕН
Понудата важи од 02/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

Опис на производот:
Достапно во 2 бои :
Тиркиз
Розова
Комплет од 2 различни бодиња
Со кратки ракави
На перамки се врзуваат на рамената
Со дезен
Изработени се од пријатен и лесен материјал
Се пери на 30°C
150°C максимална температура на пеглање.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Тиркиз
Пол
Женски
Сезоната
Лето
Големина
3-6

Ананас ID

Шифра на производот
QQM3HFJ5XX

EAN /   код

EAN /   код
44007191019757
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.