0 thumbnail image for Сет од 2 масички Малме - атлантик
1 thumbnail image for Сет од 2 масички Малме - атлантик
Selected image for Сет од 2 масички Малме - атлантик
Selected image for Сет од 2 масички Малме - атлантик

Сет од 2 масички Малме - атлантик

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
4.000 ДЕНЗаштеда 1.500 ДЕН
2.500ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Димензии на големата масичка: Ø65x50cm
Димензии на малата масичка: Ø55x40cm
Материјал: Иверица 1ва класа
Метална конструкција
ПВЦ кант трака 0.8mm
Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
7 kg

Ананас ID

Шифра на производот
L7NJMEDJNW

EAN /   код

EAN /   код
AN6G0ICNVW
4.000 ДЕНЗаштеда 1.500 ДЕН
2.500ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Димензии на големата масичка: Ø65x50cm
Димензии на малата масичка: Ø55x40cm
Материјал: Иверица 1ва класа
Метална конструкција
ПВЦ кант трака 0.8mm
Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
7 kg

Ананас ID

Шифра на производот
L7NJMEDJNW

EAN /   код

EAN /   код
AN6G0ICNVW
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.