Selected image for Сет Perwoll Black 3750ml 75 перења + Perwoll Color 3750ml 75 перења + SILAN Classic Fresh Sky 1672ml
Ново

Сет Perwoll Black 3750ml 75 перења + Perwoll Color 3750ml 75 перења + SILAN Classic Fresh Sky 1672ml

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
1.490 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
1.190ДЕН
Понудата важи од 13/05/2024 до 11/06/2024

Опис на производот

Сетот содржи:

*Perwoll Black 3750ml 75 перења
Perwoll Renew BLACK течен детергент за перење црни алишта, благодарение на својата специјална формула, ги обновува боите на вашите омилени ткаенини и во исто време ги храни влакната. Детергентот Perwoll Renew BLACK, наменет е за темна облека и работи со својата технологија Repair-Complex® која влијае на влакната, ги зајакнува и спречува да ја изгубат формата и бојата. Грижата за вашите алишта препуштете ја на Perwoll Renew BLACK детергент и уживајте во совршена чистота и долготрајна боја.

*Perwoll Color 3750ml 75 перења
На облеката и дава видлив ефект на обновување по неколку перења.
Ја заштитува ткаенината.
Содржи повеќе од 90% состојки од природно потекло.
Детергентот Perwoll Renew Color ги измазнува и зајакнува текстилните влакна, поправајќи ги нивните микро пукнатини, така што облеката подолго изгледа како нова.
Погоден за сите видови обоени ткаенини: нежно ја чисти обоената облека, заштитувајќи ја ткаенината, и во топла и ладна вода.

*SILAN Classic Fresh Sky 1672ml
72 перења
Нови Silan моменти на свежина за неверојатна свежина и мирис, кои траат до 140 дена чување облека во плакарот. Уживајте во долготрајниот мирис на свежината на облеката што ја носите благодарение на новата технологија со двојни капсули кои овозможуваат постепено ослободување на мирисот.

Спецификации

Бренд
PERWOLL

Тежина и димензии

Тежина
7 kg

Ананас ID

Шифра на производот
ZY2K824Y73

EAN /   код

EAN /   код
ANOEPZRS1D
1.490 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
1.190ДЕН
Понудата важи од 13/05/2024 до 11/06/2024

Опис на производот

Сетот содржи:

*Perwoll Black 3750ml 75 перења
Perwoll Renew BLACK течен детергент за перење црни алишта, благодарение на својата специјална формула, ги обновува боите на вашите омилени ткаенини и во исто време ги храни влакната. Детергентот Perwoll Renew BLACK, наменет е за темна облека и работи со својата технологија Repair-Complex® која влијае на влакната, ги зајакнува и спречува да ја изгубат формата и бојата. Грижата за вашите алишта препуштете ја на Perwoll Renew BLACK детергент и уживајте во совршена чистота и долготрајна боја.

*Perwoll Color 3750ml 75 перења
На облеката и дава видлив ефект на обновување по неколку перења.
Ја заштитува ткаенината.
Содржи повеќе од 90% состојки од природно потекло.
Детергентот Perwoll Renew Color ги измазнува и зајакнува текстилните влакна, поправајќи ги нивните микро пукнатини, така што облеката подолго изгледа како нова.
Погоден за сите видови обоени ткаенини: нежно ја чисти обоената облека, заштитувајќи ја ткаенината, и во топла и ладна вода.

*SILAN Classic Fresh Sky 1672ml
72 перења
Нови Silan моменти на свежина за неверојатна свежина и мирис, кои траат до 140 дена чување облека во плакарот. Уживајте во долготрајниот мирис на свежината на облеката што ја носите благодарение на новата технологија со двојни капсули кои овозможуваат постепено ослободување на мирисот.

Спецификации

Бренд
PERWOLL

Тежина и димензии

Тежина
7 kg

Ананас ID

Шифра на производот
ZY2K824Y73

EAN /   код

EAN /   код
ANOEPZRS1D
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.