Selected image for Сет Шпилкозни И Блуза Be Happy

Сет Шпилкозни И Блуза Be Happy

Muppet Kids
950ДЕН

Боја:Крем

Големина

Опис на производот

Опис на производот :
Шпикозни на прерамки+ блуза на кратки ракви
Се откопчуваат со патент на предната страна
Декоративен џеб на предната страна
Пријатни,меки и удобни
Изработено од 100% памук
Се пери на 30°С
Се пегла на 110°С

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Женски
Сезоната
Лето
Големина
9-12

Ананас ID

Шифра на производот
DVP3HM0NCG

EAN /   код

EAN /   код
43996162916589
950ДЕН

Опис на производот

Опис на производот :
Шпикозни на прерамки+ блуза на кратки ракви
Се откопчуваат со патент на предната страна
Декоративен џеб на предната страна
Пријатни,меки и удобни
Изработено од 100% памук
Се пери на 30°С
Се пегла на 110°С

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Женски
Сезоната
Лето
Големина
9-12

Ананас ID

Шифра на производот
DVP3HM0NCG

EAN /   код

EAN /   код
43996162916589
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.