Selected image for Сет за бања ек84-14

Сет за бања ек84-14

990ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

Сет за бања ек84-14

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
2.02 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
P1SKKM4RAN

EAN /   код

EAN /   код
ANGNOKEPBX
990ДЕН

Опис на производот

Сет за бања ек84-14

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
2.02 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
P1SKKM4RAN

EAN /   код

EAN /   код
ANGNOKEPBX
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.