Selected image for Сет Заштитници Силиконски За Маса

Сет Заштитници Силиконски За Маса

Loco Croco
280ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

СЕТ ЗАШТИТНИЦИ СИЛИКОНСКИ ЗА МАСА
• Родителите мора да ја обезбедат безбедноста и сигурноста на бебето во нивниот дом. Силиконските заштитници за маса се со сертифициран квалитет за производи за безбедност. Овие производи можат лесно да се користат во секој дом и воедно да се заштитат децата од несреќи во домаќинствата.
• Димензии на производот: 5x5x1cm.
• Димензии на пакувањето: 13x19cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс
Материјал
Силикон
Други карактеристики
Димензии на производот: 5x5x1cm

Ананас ID

Шифра на производот
KP2ORO7PH4

EAN /   код

EAN /   код
ANO1ZVCWK1
280ДЕН

Опис на производот

СЕТ ЗАШТИТНИЦИ СИЛИКОНСКИ ЗА МАСА
• Родителите мора да ја обезбедат безбедноста и сигурноста на бебето во нивниот дом. Силиконските заштитници за маса се со сертифициран квалитет за производи за безбедност. Овие производи можат лесно да се користат во секој дом и воедно да се заштитат децата од несреќи во домаќинствата.
• Димензии на производот: 5x5x1cm.
• Димензии на пакувањето: 13x19cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс
Материјал
Силикон
Други карактеристики
Димензии на производот: 5x5x1cm

Ананас ID

Шифра на производот
KP2ORO7PH4

EAN /   код

EAN /   код
ANO1ZVCWK1
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.