0 thumbnail image for SEVERIN Блендер Стоечки Sm 3737
1 thumbnail image for SEVERIN Блендер Стоечки Sm 3737
Selected image for SEVERIN Блендер Стоечки Sm 3737
Selected image for SEVERIN Блендер Стоечки Sm 3737
Ново

SEVERIN Блендер Стоечки Sm 3737

AНАНАС ШОП
4.200 ДЕНЗаштеда 410 ДЕН
3.790ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Сива

Опис на производот

Карактеристики:

 • Функција 2-во-1 и интуитивно ракување
 • Погоден за смути „to go“ и дробење мраз
 • Моќност: 500 W
 • Брзини: 2
 • Пулс функција
 • Вртежи: 22000 min.
 • Два сада за блендирање
 • Капацитет на стаклен сад: 1 l
 • Капацитет на пластична чаша: 600 ml
 • Чаша со капак погодна за патување
 • Може да се пере во машина за садови
 • Изработена од Tritan (Bisphenol-A free)
 • Безбедносен отвор
 • Куќиште изработено од нерѓосувачки челик
 • Сечило од нерѓосувачки челик
 • Безбедносен прекинувач
 • Кабел за складирање
 • Нелизгачки ногарки

Спецификации

Бренд
SEVERIN

Тежина и димензии

Тежина
3.5 kg

Технички детали

Боја на производот
Сива
Моќ
500
Број на брзини
2

Ананас ID

Шифра на производот
LU3YU23T0B

EAN /   код

EAN /   код
AN0K4MU00C
4.200 ДЕНЗаштеда 410 ДЕН
3.790ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Карактеристики:

 • Функција 2-во-1 и интуитивно ракување
 • Погоден за смути „to go“ и дробење мраз
 • Моќност: 500 W
 • Брзини: 2
 • Пулс функција
 • Вртежи: 22000 min.
 • Два сада за блендирање
 • Капацитет на стаклен сад: 1 l
 • Капацитет на пластична чаша: 600 ml
 • Чаша со капак погодна за патување
 • Може да се пере во машина за садови
 • Изработена од Tritan (Bisphenol-A free)
 • Безбедносен отвор
 • Куќиште изработено од нерѓосувачки челик
 • Сечило од нерѓосувачки челик
 • Безбедносен прекинувач
 • Кабел за складирање
 • Нелизгачки ногарки

Спецификации

Бренд
SEVERIN

Тежина и димензии

Тежина
3.5 kg

Технички детали

Боја на производот
Сива
Моќ
500
Број на брзини
2

Ананас ID

Шифра на производот
LU3YU23T0B

EAN /   код

EAN /   код
AN0K4MU00C
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.