Selected image for SEVERIN Електрична плотна - скара kg 2397

SEVERIN Електрична плотна - скара kg 2397

AНАНАС ШОП
6.659 ДЕНЗаштеда 660 ДЕН
5.999ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Моќност: 2200W
Напон: 220V
Материјал: леано железо, нерѓосувачки челик
Прилагодлива контрола на температурата
Индикаторско светло/Термостат
Сад за маснотии
Димензии (ДxШxВ) 71×37.8×10.3

Спецификации

Бренд
SEVERIN

Тежина и димензии

Тежина
3 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
SFA9W25549

EAN /   код

EAN /   код
ANFEA4VRD0
6.659 ДЕНЗаштеда 660 ДЕН
5.999ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Моќност: 2200W
Напон: 220V
Материјал: леано железо, нерѓосувачки челик
Прилагодлива контрола на температурата
Индикаторско светло/Термостат
Сад за маснотии
Димензии (ДxШxВ) 71×37.8×10.3

Спецификации

Бренд
SEVERIN

Тежина и димензии

Тежина
3 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
SFA9W25549

EAN /   код

EAN /   код
ANFEA4VRD0
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.