Selected image for SEVERIN Фритеза На Топол Воздух Fr 2455
Ново

SEVERIN Фритеза На Топол Воздух Fr 2455

AНАНАС ШОП
3.900 ДЕНЗаштеда 410 ДЕН
3.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Моќност: 900 W
Капацитет: 1,8 L
Прилагодлив термостат: 80-200 °C
Тајмер со звучен сигнал: 60 мин
LCD екран на допир
Индикаторска сијаличка
Автоматско исклучување со звучен сигнал

Спецификации

Бренд
SEVERIN

Тежина и димензии

Тежина
3.5 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна
Моќ
900

Ананас ID

Шифра на производот
B44YUBB6IY

EAN /   код

EAN /   код
ANSN4MUYEK
3.900 ДЕНЗаштеда 410 ДЕН
3.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Моќност: 900 W
Капацитет: 1,8 L
Прилагодлив термостат: 80-200 °C
Тајмер со звучен сигнал: 60 мин
LCD екран на допир
Индикаторска сијаличка
Автоматско исклучување со звучен сигнал

Спецификации

Бренд
SEVERIN

Тежина и димензии

Тежина
3.5 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна
Моќ
900

Ананас ID

Шифра на производот
B44YUBB6IY

EAN /   код

EAN /   код
ANSN4MUYEK
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.