Selected image for SEVERIN Пегла На Пареа Ba 3210
Ново

SEVERIN Пегла На Пареа Ba 3210

AНАНАС ШОП
2.900 ДЕНЗаштеда 360 ДЕН
2.540ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Виолетова

Опис на производот

Моќност:2500 W
Капацитет на резервоарот за вода:225ml
За суво пеглање и пеглање со пареа
Гумирана рачка за безбедносно ракување
Вертикална пареа
Со спреј функција
Систем против создавање на бигор
Систем против капење
Самочистење
Транспарентен резервоар за вода
Индикатор за нивото на вода
Заштита од прегревање
Плоча со керамичка навлака
Променлив термостат за вода
Пилот светилка
Реверзибилен кабел
Чашка за вода

Спецификации

Бренд
SEVERIN

Тежина и димензии

Тежина
3.5 kg

Технички детали

Боја на производот
Виолетова
Моќ
2500

Ананас ID

Шифра на производот
YX3YU67GT9

EAN /   код

EAN /   код
ANAI4MU8UJ
2.900 ДЕНЗаштеда 360 ДЕН
2.540ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Моќност:2500 W
Капацитет на резервоарот за вода:225ml
За суво пеглање и пеглање со пареа
Гумирана рачка за безбедносно ракување
Вертикална пареа
Со спреј функција
Систем против создавање на бигор
Систем против капење
Самочистење
Транспарентен резервоар за вода
Индикатор за нивото на вода
Заштита од прегревање
Плоча со керамичка навлака
Променлив термостат за вода
Пилот светилка
Реверзибилен кабел
Чашка за вода

Спецификации

Бренд
SEVERIN

Тежина и димензии

Тежина
3.5 kg

Технички детали

Боја на производот
Виолетова
Моќ
2500

Ананас ID

Шифра на производот
YX3YU67GT9

EAN /   код

EAN /   код
ANAI4MU8UJ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.