Selected image for SEVERIN Тостер Сендвич Kg 2394
Ново

SEVERIN Тостер Сендвич Kg 2394

AНАНАС ШОП
2.400 ДЕНЗаштеда 260 ДЕН
2.140ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Сива

Опис на производот

Мултифункционален тостер
Moќност: 800 W
Индикаторско светло
Емајлирано куќиште
Нелепливи плочи
Отстранлива сад за маснотии
Димензии на плотна: 23 x 14.5 cm
Висококвалитетната рачка од нерѓосувачки челик

Спецификации

Бренд
SEVERIN

Технички детали

Боја на производот
Сива
Моќ
800

Ананас ID

Шифра на производот
9X3YU2YJWB

EAN /   код

EAN /   код
ANSM4MUW0P
2.400 ДЕНЗаштеда 260 ДЕН
2.140ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

Мултифункционален тостер
Moќност: 800 W
Индикаторско светло
Емајлирано куќиште
Нелепливи плочи
Отстранлива сад за маснотии
Димензии на плотна: 23 x 14.5 cm
Висококвалитетната рачка од нерѓосувачки челик

Спецификации

Бренд
SEVERIN

Технички детали

Боја на производот
Сива
Моќ
800

Ананас ID

Шифра на производот
9X3YU2YJWB

EAN /   код

EAN /   код
ANSM4MUW0P
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.