Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Ново
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Ново
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња
Slike SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња

SEVIBEBE Гнездо со рефлукс за бебиња

WENICE
3.990ДЕН

Боја:Сина

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Високо ниво на главата против рефлукс.
Безбеден ергономски внатрешен дизајн.
Штитници на подигнати рабови.
Карактеристика на перница за обликување глава.
Отстранлива 100% памучна навлака.

ширина 40см.
Должина 67см.
Висина 20см.

Главни карактеристики на употреба:

1- Рефлукс креветот од мајката Sevibebe е безбеден за новороденчиња кои спијат со своите родители. Обезбедува безбедна средина за бебето благодарение на високите штитници на рабовите од родителскиот кревет.

2- Карактеристиката на перницата за обликување глава ја штити и обликува главата на вашето бебе.

3- Разликата во висината помеѓу главата и стапалото овозможува користење на рефлукс кревет.

4 - Подигнатата страна го спречува вашето бебе да падне додека спие.

5 - Лесно се движи благодарение на држачот.

6- Ергономската внатрешна структура го поддржува спиењето на страна на бебето

7 - навлаките лесно се вовлекуваат и отстрануваат благодарение на држачите. Структурата на фаќачот го спречува лизгањето на листовите.

Ткаенината на Sevibebe Mother-Side Reflux Bed е памучна, внатрешно полнење што дише од бакарна волна.

На дното на креветот со рефлукс од Sevibebe Mother полиуретанскиот сунѓер се користи за да се обезбеди висина потребна за новороденчињата.

Спецификации

Бренд
SEVIBEBE

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
B8QHTUW0IJ

EAN /   код

EAN /   код
ANFNTQS5LF
3.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Високо ниво на главата против рефлукс.
Безбеден ергономски внатрешен дизајн.
Штитници на подигнати рабови.
Карактеристика на перница за обликување глава.
Отстранлива 100% памучна навлака.

ширина 40см.
Должина 67см.
Висина 20см.

Главни карактеристики на употреба:

1- Рефлукс креветот од мајката Sevibebe е безбеден за новороденчиња кои спијат со своите родители. Обезбедува безбедна средина за бебето благодарение на високите штитници на рабовите од родителскиот кревет.

2- Карактеристиката на перницата за обликување глава ја штити и обликува главата на вашето бебе.

3- Разликата во висината помеѓу главата и стапалото овозможува користење на рефлукс кревет.

4 - Подигнатата страна го спречува вашето бебе да падне додека спие.

5 - Лесно се движи благодарение на држачот.

6- Ергономската внатрешна структура го поддржува спиењето на страна на бебето

7 - навлаките лесно се вовлекуваат и отстрануваат благодарение на држачите. Структурата на фаќачот го спречува лизгањето на листовите.

Ткаенината на Sevibebe Mother-Side Reflux Bed е памучна, внатрешно полнење што дише од бакарна волна.

На дното на креветот со рефлукс од Sevibebe Mother полиуретанскиот сунѓер се користи за да се обезбеди висина потребна за новороденчињата.

Спецификации

Бренд
SEVIBEBE

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
B8QHTUW0IJ

EAN /   код

EAN /   код
ANFNTQS5LF
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.