0 thumbnail image for SF Детски дводелен костим за капење 857
1 thumbnail image for SF Детски дводелен костим за капење 857
Selected image for SF Детски дводелен костим за капење 857
Selected image for SF Детски дводелен костим за капење 857

SF Детски дводелен костим за капење 857

790 ДЕНЗаштеда 119 ДЕН
672ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

SF детски дводелен костим за капење 857 Sf

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.38 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
12-14
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
4GDEV72XUH

EAN /   код

EAN /   код
5310309517112
790 ДЕНЗаштеда 119 ДЕН
672ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

SF детски дводелен костим за капење 857 Sf

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.38 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
12-14
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
4GDEV72XUH

EAN /   код

EAN /   код
5310309517112
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.