0 thumbnail image for SF Детски женски едноделен костим за капење 673
1 thumbnail image for SF Детски женски едноделен костим за капење 673
Selected image for SF Детски женски едноделен костим за капење 673
Selected image for SF Детски женски едноделен костим за капење 673

SF Детски женски едноделен костим за капење 673

299ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

  • SF Детски женски едноделен костим за капење 673
  • Боја: Розева
  • Материјал: Полиамид

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.38 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
12-14
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
V30XM2TV00

EAN /   код

EAN /   код
5310309427626
299ДЕН

Опис на производот

  • SF Детски женски едноделен костим за капење 673
  • Боја: Розева
  • Материјал: Полиамид

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.38 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
12-14
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
V30XM2TV00

EAN /   код

EAN /   код
5310309427626
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.