Selected image for SF HOME Сет Чаши Margarita 295Cc. 6/1
Ново

SF HOME Сет Чаши Margarita 295Cc. 6/1

559ДЕН

Опис на производот

SF HOME Сет Чаши MARGARITA 295cc. 6/1

Спецификации

Бренд
SF HOME

Тежина и димензии

Тежина
1.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
OLCW6CKA15

EAN /   код

EAN /   код
8692952155314
559ДЕН

Опис на производот

SF HOME Сет Чаши MARGARITA 295cc. 6/1

Спецификации

Бренд
SF HOME

Тежина и димензии

Тежина
1.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
OLCW6CKA15

EAN /   код

EAN /   код
8692952155314
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.