Slike SF машка маичка T. Pr бела
Slike SF машка маичка T. Pr бела

SF машка маичка T. Pr бела

Sara Fashion
320ДЕН

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

SF машка маичка T. Pr бела

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
XL

Материјал

Материјал
Памук, еластин

Ананас ID

Шифра на производот
AFNV0ER90E

EAN /   код

EAN /   код
5310231002465
320ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

SF машка маичка T. Pr бела

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
XL

Материјал

Материјал
Памук, еластин

Ананас ID

Шифра на производот
AFNV0ER90E

EAN /   код

EAN /   код
5310231002465

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.