Selected image for SF Машки шорцеви за капење basic

SF Машки шорцеви за капење basic

Sara Fashion
850ДЕН

Боја:Жолта

Големина

Опис на производот

SF машки шорцеви за капење Basic

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.43 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Машки
Големина
S
Материјал
Полиестер

Ананас ID

Шифра на производот
6XU0MTDUOD

EAN /   код

EAN /   код
5310309501005
850ДЕН

Опис на производот

SF машки шорцеви за капење Basic

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.43 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Машки
Големина
S
Материјал
Полиестер

Ананас ID

Шифра на производот
6XU0MTDUOD

EAN /   код

EAN /   код
5310309501005
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.