0 thumbnail image for SF Женска маица 9849 FW
1 thumbnail image for SF Женска маица 9849 FW
Selected image for SF Женска маица 9849 FW
Selected image for SF Женска маица 9849 FW

SF Женска маица 9849 FW

Sara Fashion
370ДЕН

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

SF Женска маица 9849 FW

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.48 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
O0DGDK07IR

EAN /   код

EAN /   код
5310309525551
370ДЕН

Опис на производот

SF Женска маица 9849 FW

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.48 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
O0DGDK07IR

EAN /   код

EAN /   код
5310309525551
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.