Selected image for SF Женска облека за плажа SF-24-049

SF Женска облека за плажа SF-24-049

1.290 ДЕНЗаштеда 129 ДЕН
1.161ДЕН
Понудата важи од 22/05/2024 до 20/06/2024

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

SF женска облека за плажа SF-24-049

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
WGYMDEFMXO

EAN /   код

EAN /   код
5310309545184
1.290 ДЕНЗаштеда 129 ДЕН
1.161ДЕН
Понудата важи од 22/05/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

SF женска облека за плажа SF-24-049

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
WGYMDEFMXO

EAN /   код

EAN /   код
5310309545184
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.