Selected image for SF Женска ташна за плажа 6801-2
Ново

SF Женска ташна за плажа 6801-2

990ДЕН

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

SF женска ташна за плажа 6801-2

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
WM21TX1F15

EAN /   код

EAN /   код
5310309545757
990ДЕН

Опис на производот

SF женска ташна за плажа 6801-2

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
WM21TX1F15

EAN /   код

EAN /   код
5310309545757
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.