Slike SF Женски боди 16735 боја на кожа
Slike SF Женски боди 16735 боја на кожа

SF Женски боди 16735 боја на кожа

Sara Fashion
650ДЕН

Боја:Кожа

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женски боди 16735 боја на кожа

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Кожа
Пол
Женски
Земја на потекло
Кина
Големина
L/XL

Материјал

Материјал
Полиестер
Име на опис на материјалот
Полиамид 90%, Еластан 10%

Ананас ID

Шифра на производот
DX3V0E86YT

EAN /   код

EAN /   код
5310309288128
650ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женски боди 16735 боја на кожа

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Кожа
Пол
Женски
Земја на потекло
Кина
Големина
L/XL

Материјал

Материјал
Полиестер
Име на опис на материјалот
Полиамид 90%, Еластан 10%

Ананас ID

Шифра на производот
DX3V0E86YT

EAN /   код

EAN /   код
5310309288128

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.