0 thumbnail image for SF Женски Долен Дел Костим За Капење 1005b
1 thumbnail image for SF Женски Долен Дел Костим За Капење 1005b
2 thumbnail image for SF Женски Долен Дел Костим За Капење 1005b
Selected image for SF Женски Долен Дел Костим За Капење 1005b
Selected image for SF Женски Долен Дел Костим За Капење 1005b
Selected image for SF Женски Долен Дел Костим За Капење 1005b

SF Женски Долен Дел Костим За Капење 1005b

690 ДЕНЗаштеда 69 ДЕН
621ДЕН
Понудата важи од 22/05/2024 до 20/06/2024

Боја:Крем

Големина

Опис на производот

SF Женски долен дел костим за капење 1005B
Материјал: Полиамид 82%, Еластин 18%
Земја на потекло: Кина

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Женски
Земја на потекло
Кина
Големина
38
Материјал
Полиамид 82%, Еластин 18%

Ананас ID

Шифра на производот
P9I4X8782X

EAN /   код

EAN /   код
5310309539879
690 ДЕНЗаштеда 69 ДЕН
621ДЕН
Понудата важи од 22/05/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

SF Женски долен дел костим за капење 1005B
Материјал: Полиамид 82%, Еластин 18%
Земја на потекло: Кина

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Женски
Земја на потекло
Кина
Големина
38
Материјал
Полиамид 82%, Еластин 18%

Ананас ID

Шифра на производот
P9I4X8782X

EAN /   код

EAN /   код
5310309539879
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.