Selected image for SF Женски долен дел костим за капење 304d

SF Женски долен дел костим за капење 304d

590 ДЕНЗаштеда 89 ДЕН
502ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 304D

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
L
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
INZXWRIP51

EAN /   код

EAN /   код
5310309413971
590 ДЕНЗаштеда 89 ДЕН
502ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

SF женски долен дел костим за капење 304D

Спецификации

Бренд
SF

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
L
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
INZXWRIP51

EAN /   код

EAN /   код
5310309413971
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.